מידע על אתר קופת חולים כללית אונליין www.clalit.co.il

>

 

רוצה להצטרף לקופת חולים כללית ולהינות מסל שירותים מצויין? לחץ כאן!!

 

מידע על אתר קופת חולים כללית  www.clalit.co.il

 

אתר האינטרנט של קופת חולים כללית שכתובתו http://www.clalit.co.il מציע אפשרויות רבות למבטוחי קופת חולים כללית ונחשב לאחד המתקדמים בתחומו בישראל.

מבטוחי הקופה יודעים כשהם מגיעים לאתר קופת חולים כללית אונליין , הם ימצאו את מבוקשם. אין ספק שהנהלת כללית קופת חולים לקחה על עצמה עוד מלפני כמה שנים, להיות הקופה שמציעה אתר האינטרנט המודרני, המתקדם והחדשני מבין קופות החולים בישראל – והם הצליחו !!

אתר  www.clalit.co.il online מרכז מיגוון שרותים רב למבוטחי קופ"ח כללית :

 • הזמנת תורים ללא סיסמא אונליין דרך אתר אינטרנט של כללית אונליין ( זימון תורים www.clalit.co.il)

 • לקבל ייעוץ רפואי מרופאים אונליין דרך האתר http://www.clalit.co.il
 • קבלת תוצאות של בדיקות מעבדה דרך אתר האינטרנט של כללית און ליין. תוצאות הבדיקה מגיעות לתיבה הפרטית של המבוטח ומציגות את מאפייני הבדיקה, תוצאותיה ועוד מספר פרמטרים להשוואה הבדיקה ותקינותה.
 • מערכת תיזכורות לנטילת תרופות למבוטח.
 • פורומים בנושאים רפואיים רבים באתר קופת חולים כללית אולניין http://www.clalit.co.il כגון:
  • בריאות המישפחה – פורון מעניין בו ניתן למצוא מידע הקשור לבריאות המשפחה, ילדים והורים.
  • פוריות – הכל על פוריות, בעיות בפוריות, טיפולים והמלצות
  • תזונה ודיאטה – המלצות ממוחי קופת חולים כללית און ליין www.clalit.co.il לבעיות השמנה והמלצות לאכילה נכונה ובריאה יותר.
  • גמילה מעישון – כל מי שמעשן היה רוצה להפסיק לעשן, בפורום באתר הכללית אונליין תמצאו את כל הטיפים והמלצות כיצד ניתן להפסיק לעשן ולחזור לחיים בריאים ונכונים.
  • פורום פציעות ספורט – כל מי שעוסק בספורט יודע שהסכנה מפציעה קיימת כל הזמן. בפורום זה באתר קופח כללית www.clalit.co.il תמצאו את כל המידע כיצד ניתן למזער ולהקטין את הפציעות שקשורות בספורט.
  • פורומים רבים נוספים הקשורים בעולם הבריאות והמשפחה.

פוריות ולידה – אחד התחומים בהם אתר קופת חולים כללית אונליין (www.clalit.co.il) מוביל הוא תחום הפרויות והלידה. ניתן למצוא באתר הכללית אונליין עשרות כתבות, בלוגים וסירטונים על עולם הלידה והפוריות. המידע מיועד לנשים ולגברים כאחד.

מידע על ביטוח בריאות ועל רשלנות רפואית

מחשבונים - ניתן למצוא באתר קופת חולים כללית מחשבונים שונים היכולים לסייע לך במציאת הפיתרון לו הינך זקוק. רוב המחשבונים קשורים לעולם הלידה וההריון. לדוגמא, מחשבון מעקב התפתחות לידה, מחשבון מעקב משקל הריון, מחשבון גדילת תינוקות, מחשבון פציעות בספורט וכדומה.  השימוש במחשבונים באתר קופת חולים כללית אונליין אינו דורש הרשמה לאתר, המחשבונים חכמים, שימושיים וקלים לשימוש- מומלץ!

קופת חולים כללית תל אביב – קופת חולים כללית תל אביב היא הקופה מ המובילה באזור תל אביב והמרכז – ברמת גן, בני ברק, גבעתיים ועוד. ניתן למצוא את סניפים קופת חולים כללית באתר קופת ולים כללית בקלות ובמהירות.

clalit.co.il זימון תורים – אחד השימושים הנפוצים ביותר באתר הכללית הוא זימון טורים אונליין. מי לא נתקל בחייו בניסיונות נואשים לתאם טור לרופא או לבדיקה כל שהי בטלפון או במוקי השירות בקופות החולים? זמני המתנה ארוכים וניתוקים בטעות  הפכו את מלאכת שימון תורים למשימה מייאשת. אתר כללית זימון תורים מציע דרך מהירה לתאם תור, כל זאת ללא המתנה ועצבים. נסו עוד היום את מערכת זימון טורים קופת חולים כללית.

לסיכום - אתר אינטרנט של קופת חולים כללית מושלם מציע כיום אינספור אפשרויות לרשות המבטוח, בין אם מדובר על זימון טורים, בדיקות מעבדה, השתתפות בפורומים וכדומה. האתר מושקע ביותר בדומה לאתר Bank Mizrahi Tefahot

שפות - אתר קופת חולים כללית מושלם תומך ב 7 שפות שונות – עברית, אנגלית, רוסית, ערבית, ספרדית, צרפתית ופורטוגזית! כל הכבוד על התמיכה המרובה בשפות באתר !!

ביטויים קשורים : bank yahav Israel , קופת חולים כללית טלפון, כללית זימון תורים, קופת חולים כללית תל אביב, קופת חולים כללית מושלם, rail.co.il משרד רישום מקרקעין טאבו, pelephone.co.il

http://www.iinternet.co.il/business/www-pais-co-il/

www.egged.co.il

מחבר הפוסט

הפוסט נכתב ע"י .